In De Grote of Sint-Jacobskerk in Den Haag vindt Prinsjesdag plaats, de koning leest de Troonrede voor. Hij wordt vergezeld door koningin Máxima, prins Constantijn en prinses Laurentien.
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima boden 11 april een concert aan aan de mensen die Koningsdag 2022 in Maastricht mede mogelijk maken. Het concert vond plaats in het Theater aan ’t Vrijthof in de Limburgse hoofdstad. RoyalTV – Rick Eversma, april 11, 2022 7:48pmURL:Embed:
Koningin Máxima heeft een leuke uitnodiging op de mat liggen als ze thuiskomt van haar Griekse vakantieadres. Dat heeft te maken met een bijzondere rol van de Koningin.
Elk jaar klinkt er kritiek bij de kersttoespraak van Koning Willem-Alexander: “Waarom is er geen kerstboom?” Er is een goede reden. De Koning verkiest Neerlands trots boven Scandinavische prikkende bomen als hij het land toespreekt.
Reageer